Zavrieť

Porady

Tlačivo daň z nehnuteľnosti

Idem robiť priznanie k dani z nehnuteľnosti. Prezrela som všetky možné stránky a nenašla som editovateľné tlačivo. Všade je len vzor vo forme obrázku a nedá sa editovať. Neviete poradiť? Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Prikladam

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    truch Pozri príspevok
    Idem robiť priznanie k dani z nehnuteľnosti. Prezrela som všetky možné stránky a nenašla som editovateľné tlačivo. Všade je len vzor vo forme obrázku a nedá sa editovať. Neviete poradiť? Vopred ďakujem
    Editovateľné existuje napr. pre FORMEDIK.
    truch Pozri príspevok
    Veď som si aj chcela, že vypíšem, ale všade je napísané VZOR a nedá sa to zmazať, také priznanie by som nerada dávala, čo už, budem musieť skočiť na úrad
    Mám v PDF bez nápisu VZOR. Nepíšeš, či chceš pre FO, alebo PO, tak to sem dám komplet všetko. Môže sa zísť viacerým.
    Naposledy upravil Katija : 18.01.10 at 20:44

    Hlasovalo 1 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    truch, michelle84, Paula, Ľubica Šoltésová, Martasch, lenko, Poola, Jozef I, HEBA
    1

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Ivo, vyplníš úvodné údaje a potom oddiel IV,kde sú byty.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Robím DP k dani z nehnuteľnosti pre PO. Chcem priznať výrobnú halu. Neviem, či mám vypísať VZOR III DAŇ ZO STAVIEB stavba slúžiaca na viaceré účely, alebo VZOR III DAŇ ZO STAVIEB stavba slúžiaca na jeden účel. / tlačivo v linku príspevok č.13 /
    Tiež mi nie je jasné , či za výrobnú halu mám platiť:/ zo sadzobníku obce/
    a/ 1,327 eura za priemyselné stavby a stavby slúžiace energetike, stavby slúžiace stavebníctvu stavby využívané na skladovanie vlastnej produkcie vrátane stavieb na vlastnú administratívu, alebo
    b) 0,663 eura za stavby na ostatné podnikanie a zárobkovú činnosť, skladovanie a administratívu súvisiacu s ostatným podnikaním a zárobkovou činnosťou.
    Prosím Vás, vie mi niekto poradiť?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja si zvyknem vytlačiť také tlačivo a píšem doňho ručne.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    mysimis Pozri príspevok
    Ja si zvyknem vytlačiť také tlačivo a píšem doňho ručne.
    Veď som si aj chcela, že vypíšem, ale všade je napísané VZOR a nedá sa to zmazať, také priznanie by som nerada dávala, čo už, budem musieť skočiť na úrad

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Katija, ďakujem veľmi pekne
    Potrebujem právnické osoby.
    Dnes som bola aj na mestskom úrade pýtať tlačivo, dali mi presne také ako bolo na internete, hore svietil nápis VZOR, až mi to bolo smiešne

    cisek je offline (nepripojený) cisek

    cisek
    Katija Pozri príspevok
    Editovateľné existuje napr. pre FORMEDIK.

    Mám v PDF bez nápisu VZOR. Nepíšeš, či chceš pre FO, alebo PO, tak to sem dám komplet všetko. Môže sa zísť viacerým.
    - vsetko by bolo OK, ALE akurat to prve co potrebujem - FO nehnutelnosti ma navrchu cerveny napis Edited by Foxit Reader .....
    - dalo by sa to nejako poriesit? (napr. uploadom suboru, kde to nebude? )
    ... vopred dik


    EDIT:
    Tak medzicasom som ho uz nasiel niekde inde - a este k tomu aj vo vyplnitelnej PDF forme
    - kedze vsak ako novacik mam zakazane pridavat linky, tak aspon klucove slova do googlu "epi.sk daň z nehnuteľností" - hned prvy odkaz, a na stranke dole
    ... hadam niekomu pomoze ... mne pomohlo
    Naposledy upravil cisek : 18.01.10 at 20:01 Dôvod: pocas cakania na odpoved som hladal dalej ...

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    cisek Pozri príspevok
    - vsetko by bolo OK, ALE akurat to prve co potrebujem - FO nehnutelnosti ma navrchu cerveny napis Edited by Foxit Reader .....
    - dalo by sa to nejako poriesit? (napr. uploadom suboru, kde to nebude? )
    ... vopred dik
    Ďakujem za echo. Nevedela som - v akrobate to nebolo vidieť. Vymenila som tlačivo za iné.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    cisek Pozri príspevok
    - vsetko by bolo OK, ALE akurat to prve co potrebujem - FO nehnutelnosti ma navrchu cerveny napis Edited by Foxit Reader .....
    - dalo by sa to nejako poriesit? (napr. uploadom suboru, kde to nebude? )
    ... vopred dik


    EDIT:
    Tak medzicasom som ho uz nasiel niekde inde - a este k tomu aj vo vyplnitelnej PDF forme
    - kedze vsak ako novacik mam zakazane pridavat linky, tak aspon klucove slova do googlu "epi.sk daň z nehnuteľností" - hned prvy odkaz, a na stranke dole
    ... hadam niekomu pomoze ... mne pomohlo
    Mne včera išlo editovať Katijine priložené priznania a dnes mi to nejde, neviem prečo, asi že si to vymenila?
    Dala som aj do googlu presne ako je napísané "epi.sk daň z nehnuteľností" a nič mi to nenašlo, ja neviem či robím niečo zle.
    Katija mohla by si ešte raz dať aj tie prvé tlačivá, tam mi to šlo dopisovať, ďakujem Vám

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Už som našla na epi.sk tie tlačivá, zaregistrovala som sa, lebo ma nechcelo pustiť, tak uvidím či to pôjde

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    truch Pozri príspevok
    Mne včera išlo editovať Katijine priložené priznania a dnes mi to nejde, neviem prečo, asi že si to vymenila?
    Dala som aj do googlu presne ako je napísané "epi.sk daň z nehnuteľností" a nič mi to nenašlo, ja neviem či robím niečo zle.
    Katija mohla by si ešte raz dať aj tie prvé tlačivá, tam mi to šlo dopisovať, ďakujem Vám
    To fakt? Mali by byť needitovateľné.
    Mám ich v PC len ako zálohu, keď by bolo najhoršie. Používam Formedik. Vymenené je len to prvé.
    Ten link na editovateľne tlaciva co chcel dať cisek a nemohol je takýto http://www.epi.sk/366/Dan-z-nehnutelnosti_12346.aspx.

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    truch Pozri príspevok
    Už som našla na epi.sk tie tlačivá, zaregistrovala som sa, lebo ma nechcelo pustiť, tak uvidím či to pôjde
    Dáš nám vedieť ako to funguje?

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Katija Pozri príspevok
    Dáš nám vedieť ako to funguje?
    Jasné že dám, zatiaľ mi neprišlo mailom registračné heslo, keď to pôjde napíšem
    Teraz som tam priamo zatelefonovala, je to bezplatné testovanie na 2 týždne, sú tam editovateľné tlačivá. Registrácia cez mail trvá 72 hodín, ak zavoláš telefonicky je to do 24 hodín. Zajtra už budem môcť urobiť priznanie. FO sú prístupné aj bez registrácie.
    Naposledy upravil truch : 19.01.10 at 10:24

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Môžeš priložiť aj pre FO?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.